location м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14Ж, 2 поверх

Подяка

Дякую всьому медперсоналу за відмінну роботу. Окремо хочу подякувати моєму лікарю-хірургу, Рогожі Вадиму Михайловичу за високопрофесійне проведення хірургічної операції. Всім здоров`я, успіхів у роботі. Думаю, що за такими медичними центрами як Медпрофцентр майбутнє.

Классный центр

Классный центр, цены такие же как и в других частных центрах (где-то даже дешевле), есть бонус лояльности на постоянное наблюдение, скидки. Подобран квалифицированный персонал.

Медпрофцентр

Вже два роки користуємося послугами клініки і дуже задоволені

Подяка Ілляшенку О.О.

Висловлюю щиру подяку лікареві - травматологу Ілляшенку Олегу Олександровичу за професійне лікування - це професіонал, неймовірно тактовний та уважний. Він примінив найсучасніші методи лікування без хірургічного втручання. Особисто рекомендую звертатися саме до нього!

Мозговой А.А.

Была два раза у доктора Мозгового А.А. , с разными проблемами. Очень внимательный , грамотный доктор. Приходишь на прием и врач помогает полностью разобраться с твоей проблемой. Рекомендую однозначно такого высококвалифицированного специалиста.

Консультації у спеціалістів

Доброго дня. Була на консультації в ЛОР. Лікар просто супер....Огляд теж класний... Також приводила на медогляд старшого сина(в школу) на консультацію до дитячого хірурга...задоволений лікарем залишився не тільки син,але і я.. настільки професійно та доступно отрималась інформація,як для мене(мами)так і для дитини. Дякую за гарне ставлення..

Велика вдячність лікарю!

Доброго дня, хочу висловити Вам свою подяку за такого лікаря, як Жана Станіслав Іванович, за перші 10 хвилин прийому визначив діагноз який лікарі Добробуту не могли індефікувати півтори години, дякуючи йому дитина моя здорова і щаслива!!!!!

Щира подяка лікарям Дрюченко О. М. та лікарю Узд Іщенко М. Л.

Щиро дякую лікарю Узд Іщенко М.Л., яка визначила проблему та лікарю гастроентерологу Дрюченко О. М. Олена Михайлівна дуже уважний, чуйний, позитивний, а головне-професійний лікар. Призначене лікування відразу дало позитивну динаміку, хоча до цього зверталась до різних лікарів. Дала поради по правільному харчуванню та вцілому провела огляд загального стану. Лікар від Бога🙂

Заявка на прийом
Після відправки заявки з вами зв’яжеться медичний координатор для підтвердження візиту
Особисті данні
Надсилаючи заявку, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Запит відправлено
Дякуємо! Очікуйте дзвінка протягом 10 хвилин від медичного координатора
Залишити відгук
Ваші відгуки дуже важливі для нас
Залишаючи відгук, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Відгук відправлено
Дякуємо! Завдяки Вашим відгукам ми стаємо кращими
icons
Запит відправлено