location м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14Ж, 2 поверх

дерматолог

хочу подякувати лікарю -дерматологу Степановій Ю.Г. -дуже мила та чуйна лікар! сподобався її професійний та делікатний підхід! допомогла підібрати доступні ліки, а також перевірила мої родимки та дала гарну пораду. зазвичай лікарі консультують тільки по питанню звернення, на все інше не звертають увагу- мені це сподобалось! і добре підібране лікування- вже не так страждаю від дерматиту!

Классный центр

Классный центр, цены такие же как и в других частных центрах (где-то даже дешевле), есть бонус лояльности на постоянное наблюдение, скидки. Подобран квалифицированный персонал.

Лікар Іванісова Надія Сергіївна

Лікар Надія Сергіївна дуже уважна, добра та професійна у своїй роботі . В мене ні разу не виникли сумніви в зазначеному лікуванні . На будь яке запитання лікар надавала мені чітку відповідь ! Дякую)

Велика вдячність лікарю!

Доброго дня, хочу висловити Вам свою подяку за такого лікаря, як Жана Станіслав Іванович, за перші 10 хвилин прийому визначив діагноз який лікарі Добробуту не могли індефікувати півтори години, дякуючи йому дитина моя здорова і щаслива!!!!!

Медпрофцентр

Вже два роки користуємося послугами клініки і дуже задоволені

Карпенко Сергій Павлович

Карпенко Сергій Павлович Лікар з великої букви! Вдячна за мою рухаючу спину! Всім рекомендую!

Анісімова Ксенія Федорівна - акушер-гінеколог

Гарний, щирий та добрий лікар Ксенія Федорівна ! Зверталась до неї не 1 раз та завжди виходила з кабінету з вирішенням проблем ! Дякую МедПрофцентру за таких чудових лікарів !

Юлія Генадіївна

Дуже гарний спеціаліст , рекомендую.

Велика вдячність

Медпрофцентр має в своєму складі спеціаліста: діамант медицини- Жайворонка С.О. За щасливою випадковістю потрапили до нього на прийом , де він виявив смертельну загрозу (без перебільшення) та врятував моє життя. Операція в стінах закладу була проведена на вищому рівні . Весь персонал надзвичайно уважний та самовідданий. Лікар Жайворонок С.О. неперевершений спеціаліст і людина з великим серцем. Варто відзначити - лікар весь час на зв'язку, постійно цікавився станом самопочуття, проявляв турботу та професіоналізм. Надзвичайно вдячні!!!

Хороший лікар!

Анісімова Ксенія Федорівна хороший лікар, тактовна і приємна!вдячні їй за її консультацію і увагу до нас. При потребі прийдемо тільки до неї!!!

Іванісова Надія Сергіївна

Хочу подякувати Надії Сергіївні! Компетентний лікар, уважна до пацієнтів, завжди дає чіткі відповіді та інструкції. Жодного разу не виникало питань стосовно лікування.

Консультації у спеціалістів

Доброго дня. Була на консультації в ЛОР. Лікар просто супер....Огляд теж класний... Також приводила на медогляд старшого сина(в школу) на консультацію до дитячого хірурга...задоволений лікарем залишився не тільки син,але і я.. настільки професійно та доступно отрималась інформація,як для мене(мами)так і для дитини. Дякую за гарне ставлення..

Дрюченко Олена Михайлівна

Отличный врач,явно профи.Выслушала все жалобы по здоровью назначила анализы чтоб проверить все возможные догодки и исключить ненужное при этом внимательная и приятная!Лучший специалист в данной области.Рекомендую.Спасибо вам

Дерматолог Cтепанова Юлiя Генадiiвна

Дуже хочеться подякувати чуйному лікарю Юлії Геннадіївні Степановій!  В наш час справді рідкісний лікар.  Настільки уважно і тактовно вникає у проблему та досконально вирішує її.  Професіонал своєї справи та чудова людина!  Спасибі вам!

Судинний хiрург

Від всього серця хочу подякувати шановному лікарю Антару Нідалу Мухаммедовичу за його високий професіоналізм, доброту та увагу, які були надані нашому синові та всій нашій сім'ї.Бажаємо вам Здоров'я, Благоденства і неодмінно Успіху! Ваші пацієнти з Переяслава.

Відгук

Гарний фахівець, відразу видно, що професіонал своєї справи. Було приємно проходити лікування. Результатами залишилася задоволена.

Дуже вдячна за компетентність та чуйність!

Мені дуже сподобався лікар Жана Станіслав Іванович. Приємний в спілкуванні, детально та ретельно обстежив мою дитину. Прийом тривав не 10 хвилин, як у звичайній поліклініці, а повноцінних 30 хвилин, як і було зазначено при записі на прийом. Лікар скоригував наше харчування, надав нам слушні поради, виявив відхилення без проведення процедури УЗД, які згодом підтвердилися результатами обстеження, також лікар дав нам рекомендації щодо щеплень. Дуже вам вдячні за допомогу!

Дякую лікарю Іщик Тетяна Олександрівна

Хороший лікар. Вилікувала гострий отит. Призначила ліки для відмови від судиннозвужувальних препаратів. Дякую за профессіоналізм!

Попередній запис
Точний час та дату прийому визначає реєстратура. Залиште заявку на зручний час, з Вами зв’яжеться медичний координатор для підтвердження візиту
Особисті данні
Надсилаючи заявку, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Запит відправлено
Дякуємо! Очікуйте дзвінка протягом 10 хвилин від медичного координатора
Залишити відгук
Ваші відгуки дуже важливі для нас
Залишаючи відгук, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Відгук відправлено
Дякуємо! Завдяки Вашим відгукам ми стаємо кращими
icons
Запит відправлено