location м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14Ж, 2 поверх

Подяка Ілляшенку О.О.

Висловлюю щиру подяку лікареві - травматологу Ілляшенку Олегу Олександровичу за професійне лікування - це професіонал, неймовірно тактовний та уважний. Він примінив найсучасніші методи лікування без хірургічного втручання. Особисто рекомендую звертатися саме до нього!

Классный центр

Классный центр, цены такие же как и в других частных центрах (где-то даже дешевле), есть бонус лояльности на постоянное наблюдение, скидки. Подобран квалифицированный персонал.

Мозговой А.А.

Была два раза у доктора Мозгового А.А. , с разными проблемами. Очень внимательный , грамотный доктор. Приходишь на прием и врач помогает полностью разобраться с твоей проблемой. Рекомендую однозначно такого высококвалифицированного специалиста.

Велика вдячність лікарю!

Доброго дня, хочу висловити Вам свою подяку за такого лікаря, як Жана Станіслав Іванович, за перші 10 хвилин прийому визначив діагноз який лікарі Добробуту не могли індефікувати півтори години, дякуючи йому дитина моя здорова і щаслива!!!!!

Дякую

Щиро вдячна лікарям та всьому персоналу за Ваш професіоналізм, чуйність та небайдужість…Хай Бог вас оберігає та дає Вам міцного здоров'я... Воно Вам теж потрібне.

Подяка найкращому лікарю!

Лікар все оглянула, зробила дослідження шкіри. Все, що хотіла почути лікар мені докладно та доступно розповіла, надала консультацію, дала поради. Призначила лікування і домашній догляд. Не було нічого нав'язливого, і в цілому мені сподобалося. Дуже людяна, делікатна та компетентна.

Благодарность

Хочу выразить благодарность Иванисовой Надежде Сергеевне за её труд и опыт,выдержку и доброту.А также поздравить с Новым 2021 годом и Рождеством Христовым!Здоровья и благополучия всем вам и вашим семьям. Ваша пациэнтка Зубкова Е.В.

Щира подяка за надану допомогу!

Хочу подякувати за якісний підхід до лікування та уважне ставлення. Пройшов багато мед. установ та випробував різні методики для усунення гострого болю в шийному відділі. Завдяки зусиллям персоналу клініки відчув значне полегшення. Окремо хочу відмітити роботу лікаря Хонда Олександра Валерійовича, який справив на мене надзвичайне враження-людина дуже розумна, професійна та щира. Успіхів вам та процвітання!

Кардіологічне обстеження

Хочу висловити щиру подяку всім спеціалістам медичного центру! Мій син займається карате, тому обстежити серце було дуже важливо. 4 вересня проходили комплексне кардіологічне обстеження. Дуже зручно та доступно, що фахівці з інституту Амосова приїжджають в Бориспіль. Після нашого візиту залишились лише приємні враження - всі ввічливі та уважні.

Дуже вдячна за компетентність та чуйність!

Мені дуже сподобався лікар Жана Станіслав Іванович. Приємний в спілкуванні, детально та ретельно обстежив мою дитину. Прийом тривав не 10 хвилин, як у звичайній поліклініці, а повноцінних 30 хвилин, як і було зазначено при записі на прийом. Лікар скоригував наше харчування, надав нам слушні поради, виявив відхилення без проведення процедури УЗД, які згодом підтвердилися результатами обстеження, також лікар дав нам рекомендації щодо щеплень. Дуже вам вдячні за допомогу!

Заявка на прийом
Після відправки заявки з вами зв’яжеться медичний координатор для підтвердження візиту
Особисті данні
Надсилаючи заявку, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Запит відправлено
Дякуємо! Очікуйте дзвінка протягом 10 хвилин від медичного координатора
Залишити відгук
Ваші відгуки дуже важливі для нас
Залишаючи відгук, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Відгук відправлено
Дякуємо! Завдяки Вашим відгукам ми стаємо кращими
icons
Запит відправлено