location м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14Ж, 2 поверх

Классный центр, цены такие же как и в других частных центрах (где-то даже дешевле), есть бонус лояльности на постоянное наблюдение, скидки. Подобран квалифицированный персонал.

Подяка Ілляшенку О.О.

Висловлюю щиру подяку лікареві - травматологу Ілляшенку Олегу Олександровичу за професійне лікування - це професіонал, неймовірно тактовний та уважний. Він примінив найсучасніші методи лікування без хірургічного втручання. Особисто рекомендую звертатися саме до нього!

Кардіологічне обстеження

Хочу висловити щиру подяку всім спеціалістам медичного центру! Мій син займається карате, тому обстежити серце було дуже важливо. 4 вересня проходили комплексне кардіологічне обстеження. Дуже зручно та доступно, що фахівці з інституту Амосова приїжджають в Бориспіль. Після нашого візиту залишились лише приємні враження - всі ввічливі та уважні.

Дуже вдячна за компетентність та чуйність!

Мені дуже сподобався лікар Жана Станіслав Іванович. Приємний в спілкуванні, детально та ретельно обстежив мою дитину. Прийом тривав не 10 хвилин, як у звичайній поліклініці, а повноцінних 30 хвилин, як і було зазначено при записі на прийом. Лікар скоригував наше харчування, надав нам слушні поради, виявив відхилення без проведення процедури УЗД, які згодом підтвердилися результатами обстеження, також лікар дав нам рекомендації щодо щеплень. Дуже вам вдячні за допомогу!

Лучший семейный врач!

Хочу выразить огромную благодарность Медпрофцентру за то, что у них работают такие профессионалы. В особенности, хочу выделить замечательного доктора Мозгового Алексея Анатольевича, который является отличным специалистом в своей области. Рекомендую именно его!!!

Заявка на прийом
Після відправки заявки з вами зв’яжеться медичний координатор для підтвердження візиту
Особисті данні
Надсилаючи заявку, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Запит відправлено
Дякуємо! Очікуйте дзвінка протягом 10 хвилин від медичного координатора
Залишити відгук
Ваші відгуки дуже важливі для нас
Залишаючи відгук, ви даєте згоду на Обробку особистих данних
icons
Відгук відправлено
Дякуємо! Завдяки Вашим відгукам ми стаємо кращими