• Зв'язок

© Клініка «МедПрофЦентр»
м. Бориспіль, обл. Київська
вул.
Київський Шлях, будинок 1-Д, 1 корпус
• ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
® Messenger Facebook
+38 (04595) 6-99-99
+38 (099) 617-15-95
+38 (093) 617-99-99
+38 (096) 179-19-37


© Клініка «МедПрофЦентр»

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях,
будинок 1-Д, корпус-1, (район 35 км.)

Графік роботи:
Пн - Пт: з 08:00 до 20:00
Сб - Нд: з 08:00 до 18:00

Бориспіль

© Центр якісної медицини

Україна / 08300 / обл. Київська / м. Бориспіль

+38 (04595) 6-99-99
+38 (099) 617-15-95
+38 (093) 617-99-99
+38 (096) 179-19-37


Консультації по телефону.

Нам довіряють — найцінніше!

 

Послуги клініки «МедПрофЦентр»

 

 

 

 

Часто батьки запитують: "Чи потрібно лікувати молочні зуби, адже вони все одно випадуть?". Відповідає на це питання дитячий лікар-стоматолог, клініки «МедПрофЦентру» в місті Бориспіль.

Чи потрібно лікувати молочні зуби, адже вони все одно випадуть?

Дитячий лікар-стоматолог Медичного центру «МедПрофЦентр» Бориспіль:
- Звичайно, випадуть! Однак для того щоб відбулася фізіологічна зміна молочних зубів на постійні, молочні зуби повинні бути здоровими. Якщо ж молочні зуби уражені карієсом, то захворіти карієсом можуть і постійні зуби, які знаходяться відразу під молочними зубами. А ось це вже проблема!
Друга, не менш важлива, проблема, полягає в тому, що уражені карієсом молочні зуби, часто потрібно видаляти завчасно до їх фізіологічної зміни на постійні зуби. У дитини, який через ускладнення карієсу (біль і запалення) рано втратить хоча б один або кілька молочних зубів, верхня і нижня щелепи будуть розвиватися неправильно. Для постійних зубів буде мало місця в зубному ряду, і вони прорізуються не на своєму фізіологічному місці.

Лікування карієсу

  Хворий зуб доставляє дитині багато неприємностей. Крім того, є небезпека, що такий зуб стане осередком інфекції. А з огляду на те, що організм дитини має підвищену усмоктуваністю токсинів, що виробляються мікробами, виникає небезпека значної інтоксикації, яка може імітувати будь-які хронічні захворювання внутрішніх органів. Батьки місяцями водять дитину в дитячу поліклініку до різних фахівців з приводу болю в серці, печінці, нирках та ін., А причина лежить на поверхні - каріозний зуб. Ось чому особливо важливо стежити за станом зубів дитини і вчасно звертатися за допомогою в дитячу стоматологічну клініку.
 Формування молочних зубів у дитини починається ще в утробі матері приблизно на 7-13-му тижні вагітності. Зазвичай перші зуби прорізуються у віці 6-8 місяців, ростуть вони попарно. Першими з'являються центральні різці, потім бічні різці, перші моляри (4-е зуби молочного ряду), ікла і, нарешті, до 2,5-3 років прорізуються другі моляри (5-е зуби молочного ряду). Повністю сформований молочний прикус (взаимоположение зубних рядів при щільному змиканні верхньої і нижньої щелеп) складається з 20 зубів
 Багато мам, також вважають, що поки у дитини зубів мало і вони молочні, чистити їх зовсім необов'язково. Однак це зовсім не так. Уміння з раннього віку чистити зуби створює сприятливі умови для фізіологічного (вікового) дозрівання твердих тканин зубів.

Дитяча стоматологія

До моменту прорізування зуби дитини ще недостатньо мінералізовані і мають слабку стійкість до дії зовнішніх несприятливих чинників Остаточна мінералізація або дозрівання твердих тканин зубів (емалі та дентину) відбувається протягом декількох років після прорізування зубів. Завдяки дозріванню емалі істотно знижується схильність зубів до карієсу.
При відсутності якісної чистки зубів під м'яким зубним нальотом виникає біла каріозна пляма. Ця стадія початкового карієсу оборотна: при належній гігієні пляма поступово зникає. Наступна стадія - поява дефекту: цілісність емалі (зовнішня оболонка зуба) порушена, виникає порожнину в зубі. З цього моменту карієс розвивається швидше, так як дентин (тверда тканина зуба, розташована під емаллю) менш щільний, ніж емаль, та й якісно чистити зуби стає складніше.

Лікування пульпіту

При проникненні мікроорганізмів в порожнину зуба там, де проходить нерв, виникає пульпіт - запальне ураження пульпи зуба (пульпа складається з судин і нерва), яке може супроводжуватися болем, але, як правило, проходить в молочних зубах безсимптомно.

Біль може з'явитися пізніше, коли нерв повністю загине і виникне вогнище інфекції за межами зуба - в кістки. Крім болю, пульпіт іноді супроводжується набряком ясен, появою на ній свища (канал між вогнищем інфекції і яснами), рухливістю зуба.

Патологічний процес - від появи білої плями до розвитку запалення за межами кореня зуба - може бути як швидким і зайняти кілька місяців, так і тривати роками, в залежності від багатьох факторів.

Щоб уникнути проблем із зубами, слід регулярно відвідувати дитячого стоматолога. Першу зустріч з лікарем варто запланувати, коли дитині виповниться 1,5 року. Надалі потрібно наносити профілактичні візити до стоматолога кожні 6 місяців або частіше, за вказівкою доктора

Дорогі батьки, відповідальність за зуби свою дитину несете саме ви !!!
З повагою Ваш дитячий лікар-стоматолог!

Запишіться на прийом до лікаря


Клініка Медпрофцентр - Бориспіль - іконка© клініка «МедПрофЦентр»
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 1-Д, 1 корпус


Телефон клініки Медпрофцентр - Бориспіль - іконка+38 (04595) 6-99-99; +38 (099) 617-15-95
+38 (093) 617-99-99; +38 (096) 179-19-37

Графік роботи:
Пн - Пт: з 08:00 до 20:00
Сб - Нд: з 08:00 до 18:00


Карта проїзду

 

mpc forma
Зв'яжіться з нами

 
 

 

 

 

 

 

© клініка «МедПрофЦентр», м. Бориспіль

НАМ ДОВІРЯЮТЬ — НАЙЦІННІШЕ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

НОВИНИ клініки

Відгуки

Лікарі

Послуги

Партнери

Ціни

Розклад