Всі медичні послуги, що надаються клінікой «МедПрофЦентр», в місті Бориспіль. Клініка «МедПрофЦентр» - це привата клініка, яка працює за сучасними стандартами якості надання медичної допомоги.

Лікар Проктолог, в клініці «МедПрофЦентр»

Проктологія, в клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль. При лікуванні використовують тільки сучасні методики для швидкого і безболісного одужання пацієнта. У відділенні проктології успішно лікують найпоширеніші захворювання заднього проходу і прямої кишки незалежно від стадії розвитку хвороби.

Лор, в клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль. Нежить, кашель, гострі респіраторні вірусні інфекції, ангіни - ось найпоширеніші захворювання вуха, горла і носа, лікуванням яких займаються лікарі - отоларингологи. Нешкідливі захворювання, з якими стикався кожен, вимагають серйозного лікування, тому що в занедбаному вигляді вони можуть дати ускладнення, які завдадуть серйозної шкоди здоров'ю.

Хірургія, в клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль. У хірургічному відділенні «Медичного центру Бориспіль» працюють тільки кваліфіковані хірурги зі значним практичним досвідом. Саме вони визначають необхідність операції, показання та протипоказання до неї.

Урологія, в клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль. Крім профілактичних оглядів, приводом для візиту можуть послужити найменші тривожні зміни в самопочутті (часте сечовипускання, відчуття свербежу або печіння в районі геніталій і ін.) Або незахищені статеві контакти.

Ендокринологія, в клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль. Для ефективного лікування захворювань ендокринної системи, необхідна точна і всебічна діагностика: повний комплекс лабораторних досліджень (що включає аналіз крові на гормони) і УЗД щитовидної залози.

Алерголог - Імунолог, в клініці «МедПрофЦентр», Бориспіль. Алергологія та імунологія - розділи медицини, які вивчають алергію, її причини, прояви та наслідки і відповідно, імунітет - здатність організму боротися з хворобами, відбивати атаки небезпечних мікробів і вірусів.

Послуги лікаря Мамолога, в клініці «МедПрофЦентр» Бориспіль.  Маммолог - це фахівець, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань молочних залоз у жінок. Галузь медицини, що вивчає дані патології, називається маммологія.

Офтальмологія, в клініці «МедПрофЦентр», місто Бориспіль. У «Медичному центрі Бориспіль», Ви можете отримати всі види офтальмологічних консультацій з будь-яких питань, що стосуються хвороб, органів зору та порушення зору.

Сторінка 1 із 2

Please publish modules in offcanvas position.